Klasa Premium - profesjonalne wyposażenie warsztatów i SKP

System Pulse FC – zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób

Dzięki  monitoringowi olejowemu PULSE FC dozuj precyzyjnie niezbędne ilości oleju.

Wybierz ilość oleju, którą każdy mechanik może potrzebować do obsługi zlecenia. Usprawnij procesy, aby poprawić wydajność i osiągnąć niedostrzeganą wcześniej rentowność, jednocześnie zyskując przejrzystość w codziennych zadaniach.

System Pulse FC jest bezprzewodowy, więc montaż i konfiguracja są bardzo proste. Pulse FC korzysta z szybkich, niezawodnych i wygodnych kart, które służą do wczytania w przepływomierze SD, co pozwala na dozowanie określonych ilości.

Ten innowacyjny system jest wdrażany w celu uproszczenia pracy, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów w nowoczesnych warsztatach.

 1 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposóbOprogramowanie Pulse FC

Dokładnie monitoruj ilość dozowanego oleju i innych płynów. Dane są odczytywane automatycznie. Proste raporty, w tym poziomy płynów i wydań, mogą być drukowane w dowolnym momencie, aby uzyskać szybkie, zwrotne informacje wpływające na rozliczanie i fakturowanie.

 2 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposóbCzytnik Pulse FC 

Ciesz się łatwym w użyciu, szybkim w instalacji, gotowym do użycia systemem kontroli i monitorowania przy bezprzewodowej konfiguracji. Łatwo zaprogramuj na karcie Pulse FC określone ilości wydań, aby dozować tylko wybrany olej w zaprogramowanej ilości, minimalizując błędy dozowania.

3 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposóbKarty Pulse FC

Technicy otrzymują wstępnie zaprogramowane karty do odczytu bezpośrednio na wbudowanym czytniku NFC miernika SD. Nie ma ograniczeń co do liczby kart, które można stosować w danym momencie – ani ilości płynu. Karty można programować w dowolnym momencie.

4 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposóbPistolet dozowania SD

Wystarczy zbliżyć zaprogramowane karty do miernika, aby rozpocząć dozowanie. Po wydaniu zaprogramowanej ilości oleju, miernik zatrzymuje się automatycznie. Miernik wskazuje dokładną ilość pobranego oleju na ekranie.

 5 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposóbMobilność i elastyczność systemu

Dozuj płyny w dowolnym miejscu w warsztacie z dbałością o bezpieczeństwo i wydajność. W przeciwieństwie do stacjonarnych systemów, Pulse FC pozwala technikom swobodnie transportować 200-litrowe beczki do dowolnego miejsca dozowania łatwo i bez opóźnień.

Jak działa System Pulse FC?

6 300x80 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób