Klasa Premium - profesjonalne wyposażenie warsztatów i SKP

System Pulse FC – zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób

Dzięki monitoringowi olejowemu PULSE FC dozuj precyzyjnie niezbędne ilości oleju

Wybierz ilość oleju, którą każdy mechanik może potrzebować do obsługi zlecenia. Usprawnij procesy, aby poprawić wydajność i osiągnąć niedostrzeganą wcześniej rentowność, jednocześnie zyskując przejrzystość w codziennych zadaniach.

System Pulse FC jest bezprzewodowy, więc montaż i konfiguracja są bardzo proste. Pulse FC korzysta z szybkich, niezawodnych i wygodnych kart, które służą do wczytania w przepływomierze SD, co pozwala na dozowanie określonych ilości.

Ten innowacyjny system jest wdrażany w celu uproszczenia pracy, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów w nowoczesnych warsztatach.

 1 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób Oprogramowanie Pulse FC

Dokładnie monitoruj ilość dozowanego oleju i innych płynów. Dane są odczytywane automatycznie. Proste raporty, w tym poziomy płynów i wydań, mogą być drukowane w dowolnym momencie, aby uzyskać szybkie, zwrotne informacje wpływające na rozliczanie i fakturowanie.

 2 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób Czytnik Pulse FC 

Ciesz się łatwym w użyciu, szybkim w instalacji, gotowym do użycia systemem kontroli i monitorowania przy bezprzewodowej konfiguracji. Łatwo zaprogramuj na karcie Pulse FC określone ilości wydań, aby dozować tylko wybrany olej w zaprogramowanej ilości, minimalizując błędy dozowania.

3 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób Karty Pulse FC

Technicy otrzymują wstępnie zaprogramowane karty do odczytu bezpośrednio na wbudowanym czytniku NFC miernika SD. Nie ma ograniczeń co do liczby kart, które można stosować w danym momencie – ani ilości płynu. Karty można programować w dowolnym momencie.

4 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób Pistolet dozowania SD

Wystarczy zbliżyć zaprogramowane karty do miernika, aby rozpocząć dozowanie. Po wydaniu zaprogramowanej ilości oleju, miernik zatrzymuje się automatycznie. Miernik wskazuje dokładną ilość pobranego oleju na ekranie.

 5 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób Mobilność i elastyczność systemu

Dozuj płyny w dowolnym miejscu w warsztacie z dbałością o bezpieczeństwo i wydajność. W przeciwieństwie do stacjonarnych systemów, Pulse FC pozwala technikom swobodnie transportować 200-litrowe beczki do dowolnego miejsca dozowania łatwo i bez opóźnień.

Jak działa System Pulse FC?

6 300x80 - System Pulse FC - zarządzaj zasobami oleju w prostszy sposób