Klasa Premium - profesjonalne wyposażenie warsztatów i SKP

Dostawca usług dla warsztatów z ponad 40-letnim stażem – O firmie ELWICO

ELWICO SERWIS HENRYK WIECIŃSKI – od 1980r. firma związana jest z polskim przemysłem motoryzacyjnym, jako dostawca usług dla warsztatów samochodowych. Firma z niewielkiego zakładu elektromechanicznego przekształciła się w wyspecjalizowane przedsiębiorstwo rodzinne. Od początku funkcjonował serwis świadczący pełen zakres usług związanych z naprawami
i konserwacjami podnośników.

W 1993 roku firma rozpoczęła współpracę z nowymi dostawcami – wyposażenia warsztatów samochodowych, co pozwoliło rozwinąć się w zakresie kompleksowego oferenta dla Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów. Jednocześnie pracownicy ELWICO uczestniczyli w licznych specjalistycznych szkoleniach prowadzonych w kraju. Znaczącym etapem w historii naszej firmy było uzyskanie w roku 2001 na rynku polskim statusu jedynego Autoryzowanego Przedstawiciela renomowanej marki AUTOP GmbH z Niemiec – znanego na rynku światowym z najwyższej jakości produkowanych dźwigników podpodłogowych. Kolejne lata zaowocowały realizacją dostaw kompleksowego wyposażenia dla inwestycji autoryzowanych dealerów oraz indywidualnych przedsiębiorców o ogólnopolskim zasięgu. Towarzyszyły im liczne szkolenia techniczne za granicą.

Ponad 40 lat tworzymy z pasją naszą rodzinną markę. Firmę obdarzaną zaufaniem i cenioną na rynku dzięki rzetelności i odpowiedzialności oraz działaniu opartym na wartościach. Wysiłki koncentrujemy na budowaniu stabilnej, przejrzystej struktury organizacji. Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce jakości oraz zaangażowaniu rodziny w działalność handlowo-usługową, podnośniki samochodowe stały się specjalizacją ELWICO.

Firma ELWICO nieustannie wprowadza na rynek produkty wysokiej jakości. Dba o ciągłe podnoszenie poziomu obsługi serwisu. To pozwala zwiększać zakres obsługiwanych segmentów rynków. Priorytetem jest dla nas zachowanie własnej samodzielności i niezależności w otoczeniu biznesowym. Naszymi wartościami są zaangażowanie, przedsiębiorczość, troska i inicjatywa.

Podejmowane przez nas działania pomagają w osiąganiu wymiernych rezultatów finansowych, realizowaniu celów oraz zapewniają zrównoważony rozwój w branży motoryzacyjnej. Zatrudnienie wykwalifikowanej kadry pracowników, jak również stworzenie warunków sprzyjających podniesieniu ich kompetencji zawodowych, wpływają na sprawne funkcjonowanie firmy oraz dobre relacje z Klientami. Efekt synergii, zdobyte know-how, pasja, a także dzielenie się ponad 40-letnią wiedzą i doświadczeniami, pozytywnie wpływają na rozwój przedsiębiorstwa oraz zwiększenie satysfakcji Klientów biznesowych.

W 2015 roku obchodziliśmy XXXV-lecie działalności firmy. Podsumowaliśmy tym samym istotny etap funkcjonowania organizacji. Nie zamierzamy jednak poprzestać na dotychczasowych osiągnięciach. Aktualnie prowadzimy intensywne działania reorganizacyjne. Wprowadzona została nowa strategia biznesowa, która zakłada dynamiczny rozwój poprzez uwalnianie potencjału każdego z partnerów biznesowych. Dążymy do wzrostu wartości ELWICO poprzez kolejne działania prowadzące do poprawy efektywności, dalszej optymalizacji procesów biznesowych, a także większego niż dotychczas zaangażowania w projekty inwestycyjne. W tym działaniu niezmiennie wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych produktów i usług za które bierzemy świadomą odpowiedzialność.


Obecnie obsługujemy klientów z całej Polski, zapewniając kompleksowe doradztwo w zakresie

wyposażenia warsztatu – począwszy od fazy projektowej do momentu przekazania gotowych obiektów do użytku.

Należymy do Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej.

Fotolia 116882842 Subscription Monthly M11 - Sekcja dolna

Dołącz do zespołu ELWICO
lub zostań naszym partnerem.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

  • inżyniera produktu
  • przedstawiciela handlowego

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Zobacz nasze realizacje


Czytaj więcej

Kontakt

tel: +48 501 496 829
      +48 22 662-49-43
      +48 22 867-55-13

Czytaj więcej

Logo parnerskie
Logo parnerskie Logo parnerskie Logo parnerskie
Logo parnerskie Logo parnerskie Logo parnerskie