Klasa Premium - profesjonalne wyposażenie warsztatów i SKP

Wygodna naprawa samochodów ciężarowych

Odpowiednie podnośniki

Rozwiązaniem tego problemu są specjalistyczne podnośniki do samochodów ciężarowych TRUCK. Czym się charakteryzują? To mocniejsze odpowiedniki zwykłych podnośników do pojazdów, używanych w warsztatach samochodowych. Urządzenia dedykowane ciężarówkom są po prostu dopasowane do ich gabarytów: są większe i o wiele mocniejsze. Samochód ciężarowy czy autobus w warsztacie podnosi się po prostu na taką wysokość, na której mechanikom wygodnie jest się pod niego dostać, dokładnie oszacować stan pojazdu i dokonać rzetelnej naprawy. Podnośniki do samochodów ciężarowych muszą spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa. Dodatkowo są proste w obsłudze, wytrzymałe i bezawaryjne, aby praca z ogromnym ciężarem nad głowami ludzi była zawsze bezpieczna.

Różne typy podnośników

Podnośniki do samochodów ciężarowych nie ustępują również w niczym zwykłym podnośnikom, jeśli chodzi o mnogość typów konstrukcji. Każdy warsztat samochodowy znajdzie więc model spełniający jego wymagania i dostosowany do jego możliwości. Najpopularniejsze typy podnośników do samochodów ciężarowych to podnośniki podpodłogowe, kolumnowe i nożycowe. Bardzo dużą popularnością cieszą się też podnośniki mobilne. Auta ciężarowe, aby na siebie zarabiały, muszą być jak najczęściej w trasie. Gdy taki samochód zepsuje się gdzieś na pustej drodze, nie da się go od ręki zaholować do najbliższego warsztatu. Mobilny podnośnik staje się wtedy urządzeniem, które jest kluczem do rozwiązania trudnej sytuacji.

Podniesienie auta ciężarowego, by je naprawić, nie jest takie łatwe jak w przypadku zwykłej osobówki. Co tego celu stworzono specjalne podnośniki TRUCK, jak również specjalistyczne stanowiska wyposażone w podnośniki umożliwiające unoszenie poszczególnych osi lub całych pojazdów.