Klasa Premium - profesjonalne wyposażenie warsztatów i SKP

Podnośniki rekomendowane do obsługi samochodów elektrycznych

Wychodząc naprzeciw potrzebom serwisów samochodowych, wśród rosnącej ilości samochodów z napędem elektrycznym, wodorowym, a także pojazdów hybrydowych, wprowadziliśmy do naszej oferty rekomendacje dla podnośników z naszej oferty, które umożliwią ich bezpieczną obsługę.

W naszej ofercie znajdą Państwo, podnośniki podpodłogowe, jak i podnośniki kolumnowe, które cechują się uniwersalnością pozwalającą na obsługę różnego rodzaju samochodów.

Podnośniki podpodłogowe

Jednym z rekomendowanych jest Masterlift 2.35 Saa 230/260 – hydrauliczny podnośnik podpodłogowy z podwójnymi teleskopowymi i wyjątkowo płaskimi ramionami, o wysokości użytkowej 2 metrów.

Za pomocą tego podnośnika można podnosić szczególnie niskopodwoziowe, samochody sportowe lub pojazdy użytkowe, takie jak Sprinter. Co więcej, ten sam podnośnik bez problemu podnosi również pojazdy takie jak Audi e-tron, a dostęp do  podwozia pozostaje jest dostępny.

Producent podnośnika, oprócz standardowych nadstawek poleca uchwyty do podnoszenia samochodu za koła –  typu off-road, bez konieczności szukania punktów podnoszenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi podnośnikami rekomendowanymi do samochodów

ZOBACZ >>>

Podnośniki kolumnowe

Godnym polecenia do obsługi samochodów elektrycznych jest – Maestro 2.35 – mechaniczny dwukolumnowy podnośnik spełniający najwyższe wymagania jakościowe. Spawana konstrukcja kolumny, wsparcie na łożyskach tocznych oraz śruba walcowana na zimno z zestawem nakrętek wykonanych z tworzywa sztucznego o dużej gęstości gwarantują wyjątkowo długą żywotność. Dzięki dużemu wyborowi akcesoriów do podnoszenia, nawet najnowocześniejsze samochody elektryczne nie stanowią problemu dla profesjonalnego i bezpiecznego podnoszenia.

W ofercie znajdziemy różne typy ramion podnoszących F, CF i CF-08.

Maestro 2.35 jest dostępny ze standardowymi ramionami obrotowymi oraz z wyjątkowo płaskimi ramionami obrotowymi w wersji Sport. Oznacza to, że stacja robocza może być używana na wiele różnych sposobów, do „zwykłych” samochodów osobowych i dostawczych, do samochodów sportowych i oczywiście także do samochodów elektrycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi podnośnikami rekomendowanymi do samochodów

ZOBACZ >>>

Pozostałe podnośniki do samochodów elektrycznych

M10 - Podnośniki rekomendowane do samochodów elektrycznych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomocniczych podnośników nożycowych, który wspomagają pracę między innymi przy wymianie baterii samochodowych.

 

Pełna oferta    ZOBACZ>>> 

Fotolia 116882842 Subscription Monthly M11 - Sekcja dolna

Dołącz do zespołu ELWICO
lub zostań naszym partnerem.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

  • inżyniera produktu
  • przedstawiciela handlowego

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Zobacz nasze realizacje


Czytaj więcej

Kontakt

tel: +48 501 496 829
      +48 22 662-49-43
      +48 22 867-55-13

Czytaj więcej