Klasa Premium - profesjonalne wyposażenie warsztatów i SKP

Gospodarowanie płynami w warsztacie

System zarządzania płynami PULSE

System zarządzania wymianą oleju PULSE ułatwia nowoczesnym warsztatom samochodowym śledzenie zapasów płynów i zarządzania nimi w czasie rzeczywistym, co przekłada się na większą przejrzystość i odpowiedzialność, a w rezultacie również na wzrost wydajności i dochodowości. Systemy opracowany jest i budowany z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach w dziedzinie zarządzania płynami, z którymi borykają się serwisanci i ich przełożeni w firmach z takich branż, jak samochodowe centra serwisowe, warsztaty dla pojazdów flotowych i ciężarowych, kopalnie i zakłady przemysłowe.

Dlaczego PULSE nie jest „po prostu kolejnym systemem zarządzania wymianą oleju”

Nasze nowoczesne urządzenia do kontroli zapasów płynów jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania olejów i innych środków smarnych — od zbiorników magazynowych po mierniki dystrybucyjne. Po zainstalowaniu jedynie dwóch urządzeń podstawowych — „jednostki centralnej Pulse” (z oprogramowaniem bezprzewodowym) i „miernika Pulse” uzyskasz możliwość skuteczniejszej kontroli, wglądu i analizy każdego wydania płynu.

Elementy systemu — zacznij od małego systemu, który będzie rósł razem z twoimi potrzebami

Mimo że rozwiązanie do zarządzania wymianą oleju Pulse składa się z dwóch podzespołów podstawowych — jednostki centralnej HUB Pulse(oprogramowania bezprzewodowego) i miernika Pulse, system zawiera również bardziej zaawansowane elementy, które zaspokoją różne potrzeby warsztatu serwisowego i zwiększą jego wydajność ogólną. 

Dodatkowe podzespoły systemu obejmują układ pneumatycznego sterowania pompą Pompa Kontroli Powietrza -Pump Air Control (PAC)monitor poziomu płynów w zbiorniku – Tank Level Monitor (TLM)wózek do transportu beczekzdalny moduł rozszerzeń i nie tylko!

POBIERZ  Kliknij aby pobrać:
Kompleksowy, zautomatyzowany system zarządzania gospodarką płynami Graco Pulse. Pobierz PDF
Elementy systemy Pulse www.elwico.com .pl 2 - Płyny w warsztacie
System zarządzania olejem w serwisie Elwico Serwis pdf - Płyny w warsztacie
Fotolia 116882842 Subscription Monthly M11 - Sekcja dolna

Dołącz do zespołu ELWICO
lub zostań naszym partnerem.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

  • inżyniera produktu
  • przedstawiciela handlowego

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Zobacz nasze realizacje


Czytaj więcej

Kontakt

tel: +48 501 496 829
      +48 22 662-49-43
      +48 22 867-55-13

Czytaj więcej