Klasa Premium - profesjonalne wyposażenie warsztatów i SKP

Adaptery płyt xy do podnoszenia samochodów elektrycznych na podnośniku podpodłogowym

Dostosowanie podnośników podpodłogowych z platformami podnoszącymi do obsługi samochodów elektrycznych jest możliwe również tak jak w podnośnikach z ramionami.

Na przykład dla podnośników podpodłogowych Masterlift 2.35 PV, które posiadają platformy z płytami xy przesuwanymi poprzecznie, podnoszenie samochodów elektrycznych umożliwiają specjalne adaptery.

 

Platformy do ML do samochodow elektrycznych 6 300x169 - Adaptery płyt xy do podnoszenia samochodów elektrycznych na podnośniku podpodłogowym

Adaptery płyt xy do podnoszenia samochodów elektrycznych na podnośniku podpodłogowym umożliwiają bezpieczne podnoszenie najpopularniejszych obecnie dostępnych modeli samochodów elektrycznych – Audi Etron, SUV Audi Etron, BMW i3, BMW i8, BMW i20, Porsche Taycan, Polestar 2, Tesla Model 3, Tesla Model S X, VW ID 3,  Jaguar / Landrover itp.

Adaptery skonstruowane są tak, aby specjalna nakładka podpierająca zahaczała o prowadnicę i zapobiegła zsunięciu się samochodu elektrycznego.

Platformy do ML do samochodow elektrycznych 3 2 300x125 - Adaptery płyt xy do podnoszenia samochodów elektrycznych na podnośniku podpodłogowym Platformy do ML do samochodow elektrycznych 300x125 - Adaptery płyt xy do podnoszenia samochodów elektrycznych na podnośniku podpodłogowym