Wyższa klasa podnoszenia - profesjonalne wyposażenie warsztatów

NOTA PRAWNA

ELWICO SERWIS docenia Twoje zainteresowanie swoimi produktami i serwisem internetowym. Nota prawna określa warunki i zastrzeżenia dotyczące użytkowania serwisu internetowego i odnosi się do wszystkich jego użytkowników. Korzystanie w jakikolwiek sposób z serwisu oznacza akceptację niniejszych warunków.

OCHRONA DANYCH / OŚWIADCZENIE O PRYWATNOŚCI

ELWICO SERWIS może poprosić Cię podczas Twojej wizyty w serwisie o przekazanie informacji osobistych. Przekazanie ich jest zawsze dobrowolne. ELWICO SERWIS nie wykorzysta Twoich danych zebranych za pośrednictwem serwisu internetowego w żaden inny sposób niż do polepszenia obsługi klienta oraz wysyłki informacji o produktach ELWICO SERWIS lub specjalnych ofertach. Dla tych celów Twoje dane mogą być przechowywane, przetwarzane oraz, gdy zajdzie potrzeba, przekazywane innych podmiotom wchodzącym w skład grupy ELWICO SERWIS. ELWICO SERWIS deklaruje, że wszelkie informacje będą traktowane jako ściśle poufne, zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony danych oraz że nie zamierza sprzedawać, wynajmować ani przekazywać informacji o Tobie osobom trzecim.

PRAWA AUTORSKIE

© Copyright ELWICO SERWIS, Warszawa, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w serwisie ELWICO SERWIS są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ELWICO SERWIS. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody ELWICO są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe serwisu ELWICO SERWIS są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

ZNAKI ZASTRZEŻONE

Jeśli nie stwierdzono inaczej, wszystkie znaki wykorzystane w serwisie ELWICO SERWIS są zastrzeżone przez ELWICO SERWIS, a w szczególności znaki marek, nazwy poszczególnych modeli, ich logotypy oraz inne znaki graficzne.

GWARANCJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Informacje zaprezentowane w serwisie ELWICO SERWIS są dostarczone w zastanej przez Ciebie formie, bez żadnych gwarancji, wyrażonych jednoznacznie bądź implikowanych. ELWICO SERWIS dołożyło wszelkich starań, by materiał zawarty w serwisie był aktualny i kompletny, jednak może on zawierać błędy i niedokładności. Z uwagi na powierzenie utrzymania serwisu podmiotom trzecim, ELWICO SERWIS nie jest ponosi odpowiedzialności za zawartość serwisu internetowego oraz publikowane w nim treści. W żadnym przypadku ELWICO SERWIS nie bierze odpowiedzialności za jakiejkolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu, a także nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, które mogą zainfekować Twój sprzęt podczas korzystania z serwisu, a w szczególności w związku z pobieraniem z niej jakichkolwiek materiałów, plików, materiałów tekstowych, zdjęciowych, graficznych, dźwiękowych i filmowych. ELWICO SERWIS może publikować odnośniki do innych stron internetowych i nie ponosi odpowiedzialności za materiały zawarte na tych stronach.

LICENCJE

ELWICO SERWIS pragnie prowadzić innowacyjny i aktualny serwis internetowy. Jakkolwiek, prosimy zrozumieć, że ELWICO SERWIS musi chronić swoją własność intelektualną, a w szczególności patenty, znaki towarowe i prawa autorskie. W związku z powyższym, żadne licencje do wykorzystania własności intelektualnej ELWICO SERWIS oraz podmiotów trzecich nie są dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego.

INFORMACJE O FIRMIE

ELWICO SERWIS Sp. z o.o. Sp. k. ul. W. Kadłubka 35, 02-496 Warszawa
Numer KRS: 0000650725
Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer NIP: 522 307 7806
Numer Regon: 366012525

INFORMACJE O PRODUKTACH

Wszelkie informacje, specyfikacje oraz ilustracje zawarte na stronach serwisu internetowego ELWICO SERWIS opracowane zostały na podstawie najbardziej aktualnych informacji dostępnych w momencie publikacji. ELWICO SERWIS zastrzega sobie prawo do modyfikowania zawartości serwisu w każdym momencie, a w szczególności informacji o dostępnych kolorach, materiałach, wyposażeniu, specyfikacjach i modelach, bez konieczności powiadomienia o tym fakcie użytkowników. ELWICO SERWIS nie odpowiada za błędy typograficzne. ELWICO SERWIS zastrzega, że zdjęcia produktów mogą zawierać wyposażenie nieoferowane na polskim rynku a także wyposażenie dodatkowe, nieoferowane w wyposażeniu standardowym. Standardy wyposażenie mogą ulegać zmianom. Więcej informacji dotyczących aktualnej oferty ELWICO SERWIS na rynku polskim, standardów wyposażenia oraz specyfikacji technicznych można uzyskać kontaktując się z lokalnym przedstawicielem ELWICO SERWIS.

ZMIANY WARUNKÓW I ZASTRZEŻEŃ

ELWICO SERWIS zastrzega możliwość modyfikacji powyższych informacji w dowolnym momencie poprzez aktualizacje zawartości tej strony. Zmiany te są wiążące dla użytkowników w momencie ich opublikowania. ELWICO SERWIS zachęca do okresowego odwiedzania tej strony celem zapoznania się aktualnymi warunkami i zastrzeżeniami.

serwis elwico

Dołącz do zespołu ELWICO
lub zostań naszym partnerem.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • technik serwisu
  • technik mechanik
  • przedstawiciel handlowy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres:
serwis@elwico.com.pl

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Zobacz nasze realizacje


Czytaj więcej

Kontakt

tel: +48 501 496 829
      +48 22 662-49-43
      +48 22 867-55-13
e-mail:
warsztat@elwico.com.pl
serwis@elwico.com.pl

Czytaj więcej

Autoryzowany dystrybutor:
Logo parnerskie
Logo parnerskie Logo parnerskie Logo parnerskie
Logo parnerskie Logo parnerskie Logo parnerskie